Przegląd Twórczości Artystycznej Nauczycieli „Na marginesie”

Szanowni Państwo,

Z radością informujemy i serdecznie zapraszamy nauczycieli z Państwa placówki do wzięcia udziału w Przeglądzie Twórczości Artystycznej Nauczycieli „Na marginesie”, który organizujemy w celu promowania artystycznych talentów pedagogów oraz integracji środowiska nauczycielskiego poprzez sztukę.

O przeglądzie:

Temat przewodni – „Na marginesie” – zawsze skłania do refleksji nad tym, co w sztuce, a może i w życiu, bywa pomijane, odłożone na drugi plan, nieoczywiste. Edycja tegoroczna to PORTRET. Wyjątkowa okazja, by wyrazić własne artystyczne spojrzenie na temat ukrytych, marginalnych, lecz fascynujących aspektów naszej rzeczywistości.

Dlaczego warto wziąć udział?

• Promocja twórczości nauczycieli – możliwość zaprezentowania swoich prac na szerokim forum oraz w mediach.
  • Rozwój i inspiracja – wymiana doświadczeń z innymi nauczycielami-artystami.
  • Wystawa pokonkursowa – prace zostaną zaprezentowane na wystawie oraz online, co umożliwi szerszej publiczności zapoznanie się z twórczością nauczycieli.

Kto może wziąć udział?

Przegląd skierowany jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów ze szkół podstawowych, średnich oraz placówek oświatowych, którzy pragną podzielić się swoją twórczością plastyczną. Zapraszamy również nauczycieli emerytowanych.

Jak zgłosić uczestnictwo?

Regulamin do pobrania poniżej.

Zachęcamy do udziału i życzymy wszystkim uczestnikom inspiracji i twórczych sukcesów!

Pliki

Formularz zgłoszeniowy – Na marginesie