Z OSTATNIEJ CHWILI
<p>To jest promocyjny film flash. Twoja przeglądarka nie obsługuje osadzonych filmów.</p>
O nas
Imprezy stałe
Dyrektor
Kontakt
Aktualności
Archiwum
Przyjaciele
PROJEKT
"Do zródel Wisły"
PROJEKT
"Śladami wyobraźni"


Stronę odwiedzono

razy.
+ Archiwum aktualności

[archiwum_osiagniecia]

ROK SZKOLNY 2012/201326 listopada 2012 r.

Dyplom dla zespołu Dariusza Kaczmarczyka

IX Festiwal Tańca nowoczesnego ARABESKA - Gratulujemy!!!


3-12 listopada 2012 r.

Dyplomy uzyskane przez Zespół Kameralny MDK nr 1 pod kierunkiem Edyty Szymańskiej

Gratulujemy!!!


6 listopada 2012 r.

Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bytomiu na Manhattanie.Bytomska artystka - Aleksandra Herisz oraz uczestnicy jej pracowni (WSZA) działającej w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 wystawiają swoje prace w Nowym Jorku. 8 listopada br. odbędzie się wernisaż wystawy będącej częścią Międzynarodowego Sympozjum Edukacyjno-Artystycznego „Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest” (J. Korczak).
W wystawie bierze udział 15 młodych artystów w wieku od 7 do 22 lat wraz z wymienioną opiekunką. Należy zaznaczyć, że do udziału w projekcie otrzymało zaproszenie tylko 10 artystów z Polski.
W ramach Sympozjum planowane są wystawy we wszystkich państwach partnerskich uczestniczących w projekcie (New York/USA- listopad, Kraków/Polska-grudzień, Szwecja/Sztokholm-styczeń, Słowenia-luty, Dania-marzec).
Wystawa w Nowym Yorku odbywa się w ramach XIV International Chopin & Friends Festival.

Do pobrania wkładka do zaproszenia na wystawę - format *.pdf

29 paŸdziernika

Turniej Ogólnopolski o "Puchar Bytomia"

Patryk Adamczyk zdobył pierwsze miejsce w Turnieju Ogólnopolskim o "Puchar Bytomia"


27-28 paŸdziernika

III Ogólnopolski Festiwal Młodych Twórców „Aranżator”

W dniach 27-28 paŸdziernika 2012 r. w Centrum Kultury w Żyrardowie odbył się III Ogólnopolski Festiwal Młodych Twórców „Aranżator”. Jury w składzie : Grzegorz Turnau, Andrzej Puczyński oraz Michał Borowski przyznali zespołowi HAPPY CREW z Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu nagrodę dla najlepszych wokalistów.
Gratulujemy młodym talentom!


25 października

Konkurs Modelarski

Uczestnicy zajęć Pracowni Projektowania Modelarskiego uczestniczyli w Konkursie modelarskim zorganizowanym przez MDK w Chorzowie

Augustyn Sawka i Robert Żalek zdobyli wyróżnienia.

Gratulujemy


10 października 2012r.

ARKADIUSZ KUŚ otrzymał 1 nagrodę na Rawa Blues Festival za najlepszy tekst piosenki

Jest nam niezwykle miło poinformować, że ARKADIUSZ KUŚ, członek zespołu INCLUZ działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Bytomiu otrzymał 1 nagrodę na Rawa Blues Festival za najlepszy tekst piosenki.

Arek: Nie wiem jak podsumować wczorajszy dzień, jeśli powiedziałbym , że to było coś niesamowitego to prawdopodobnie byłoby to za mało... Wczoraj po raz kolejny miałem swój epizod na dużej scenie Rawa Blues Festival ! Najpierw dzięki wysłaniu swojego tekstu dostałem zaproszenie na Rawę , potem mój tekst pt. "Emigrant" został wybrany na najlepszy polski tekst tygla kulturalnego Rawy! Na scenie miałem okazję powiedzieć parę słów o sobie i opowiedzieć o genezie piosenki. To świetne przeżycie znowu stanąć przed około 6 tysiącami ludzi :)


Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bytomiu. Wszelkie prawa zastrzeżone | code&design: SAMIOZ&piotrb