Z OSTATNIEJ CHWILI
<p>To jest promocyjny film flash. Twoja przeglądarka nie obsługuje osadzonych filmów.</p>
O nas
Imprezy stałe
Dyrektor
Kontakt
Aktualności
Archiwum
Przyjaciele
PROJEKT
"Do zródel Wisły"
PROJEKT
"Śladami wyobraźni"


Stronę odwiedzono

razy.
+ Archiwum aktualności

[archiwum_osiagniecia]

ROK SZKOLNY 2013/201412 czerwca 2014 r.


29 maja 2014 r.


27 maja 2014 r.

Wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu powołani do kadry Polski.
Pojadą na Mistrzostwa Świata do Turcji.

MICHAŁ KALETA I TOMASZ PAWEŁCZYK - to członkowie sekcji brydża sportowego MDK nr 1 w Bytomiu prowadzonej przez Jerzego Maturę. 21 maja 2014 r. zostali oficjalnie powołani do reprezentacji Polski U-15 i w sierpniu będą reprezentować nasz kraj na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata Istanbuł’2014.

Zawodnicy w styczniu awansowali do szerokiej kadry polski do lat 15 uczestnicząc w zgrupowaniu kadr Polski w Szczyrku. Potem uczestniczyli w wielu konsultacjach i sprawdzianach tej kadry, które zakończyły się bytomskim 9. Memoriałem im. Henryka Gagatka (MDK nr 1) . Brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzieży Szkolnej (w których startowali również maturzyści) stał się ich przepustką na Mistrzostwa Świata w Turcji.

Michał Kaleta ma 15 lat, mieszka w Nowej Wsi Tworowskiej. W klubie BUKS MDK MOSM Bytom od 6 lat. Jest multimedalistą Mistrzostw Polski Młodzików:

2 złote i 2 brązowe medale Mistrzostw Polski Młodzików z poprzednim partnerem Piotrkiem Konarskim oraz brązowy medal tych Mistrzostw z aktualnym partnerem - Tomkiem Pawełczykiem.

Tomasz Pawełczyk również ma 15 lat, mieszka w Bytomiu. Trenuje w klubie od 4 lat. Największy sukces do ubiegłoroczny brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików.

Gratulujemy Michałowi oraz Tomkowi i mocno trzymamy kciuki za ich udział w Mistrzostwach Świata.


21 maja 2014 r.

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BRYDŻU SPORTOWEJ IX MEMORIAŁ HENRYKA GAGATKA

Memoriał Gagatka jest kontynuacją turnieju Drużynowego Miast i Gmin zorganizowanego po raz pierwszy w roku 1992 przez założyciela młodzieżowej sekcji brydża sportowego w Bytomiu Henryka Gagatka. Po jego śmierci turniej dalej był rozgrywany w tej samej formule i od razu był Memoriałem jego organizatora. W tamtych imprezach startowały w turnieju również drużyny z Niemiec i Czech. Od ubiegłego roku za wzorową organizację imprezy i bardzo dobrą współpracę z władzami miasta turniej został mianowany przez Polski Związek Brydża Sportowego Drużynowymi Mistrzostwami Polski Młodzieży Szkolnej.

W tym roku w imprezie wzięło udział 29 drużyn z całej Polski, w tym (ciekawostka) 3 drużyny szerokiej kadry Polski U-15. Wśród jej zawodników jest para sekcji MDK i klubu BUKS Bytom Michał Kaleta i Tomasz Pawełczyk, która walczyła o 3 miejsca (3 pary) w reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata U-15, które w tym roku odbędą się w Turcji. Na turnieju byli czujnie obserwowani przez trenerów kadry, którzy po obserwacji zawodników na żywo wybiorą reprezentację. Ogłoszenie wyboru nastąpi w piątek 13 maja. Oprócz wymienionych zawodników wystartowała drużyna Bytomia w składzie: Kinga Zawada, Katarzyna Urbańczyk, Piotr Konarski, Kamil Huda. Wszyscy uczęszczają na zajęcia do naszego Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu.

Zawody odbyły się na specjalnych stołach brydżowych z zasłonami (zawodnik widzi tylko jednego ze swoich przeciwników), przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu do przekazywania wyników tzw. pierniczków, dzięki czemu była możliwa bezpośrednia transmisja wyników na stronach internetowych PZBS i SLZBS.

DUŻY SUKCES NASZEJ PARY MŁODZIKÓW oraz DRUŻYNY BYTOM. POLSKA U-15 white w której składzie grała nasza para wywalczyła brązowy medal!!! Drużyna składająca się w całości z naszych zawodników wywalczyła bardzo dobre 5 miejsce!!!!

Wygrali wielcy faworyci imprezy drużyna MPEC Tarnów, składająca się z zawodników kadry Polski U20. Niewiele brakowało, aby młodzi zawodnicy sprawili ogromną niespodziankę, gdyż w półfinale pokonali oni faworytów. Jednak bonifikata zdobyta w rozgrywkach zasadniczych nie pozwoliła naszym zawodnikom zagrać w finale.

Szczegóły zawodów :

http://www.slzbs.slaskdatacenter.pl/mlodziez/14gaga/14_ga_finaleaderb.html

http://tabu.tarnow.pl/content/2-dmpms-9-memorial-im-h-gagatka-16-18062014-r

WYNIKI KOŃCOWE:

1 miejsce MPEC Tarnów Krawczyk, Krysa, Petryszyn, Wzorek
2 miejsce : BURDA Team w składzie: A.Burda, Z.Bałdysz, M.Kałczyński, K.Pędziński
3 miejsce : POLSKA U15 White w składzie: Michał Kaleta, Tomasz Pawełczyk, J.Patreuha, P.Patreuha
4 m. Jocker-Matopos Oświęcim/Szczecinek
5 m. Bytom (K.Zawada, K.Urbańczyk, P.Konarski, K.Huda)
6 m. AZS Uniwersytet Warszawski 1
7 m. POLSKA U15 Red
8 m. AZS Uniwersytet Warszawski 2
9 m. DZBS (Wrocław)
10 m. POLSKA U15 Blue
11 m. UKS Olimpia Dwójka Kraków 2
12 m. Jocker Oświęcim 2
13 m. Katowice / Łódź
14 m. MPEC/Jocker
15 m. Bolesławiec
16 m. Piast Feliksów Junior
17 m. Roszyk Team (Kasia Roszyk)
18 m. Olimpia Dwójka Kraków 1
19 m. Piast Feliksów młodzik
20 m. Dąbrówka Poznań młodzik
21 m. AZS Uniwersytet Warszawski 3
22 m. Pomorskie
23 m. Mike Team
24 m.Sobieski Kraków
25 m. Olimpia Dwójka Kraków 3
26 m. Janoszka Team (P.Janoszka, E.Janoszka, S.Plewnia)
27 m. Jocker/Olimpijczyk Oświęcim/Bielsko-Biała
28 m. Włoszczowa
29 m. Jocker Oświęcim 3


17-18 maja 2014 r.

Sukces kolejny Szermierza MDK nr 1 BYTOM
XII Międzynarodowy Turniej w szpadzie
„O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty Kraków

Kolejny tydzień kolejny sukces szermierzy MDK nr1 Bytom. Tym razem w Krakowie odbył się XII Międzynarodowy Turniej w szpadzie „O Miecz Zerwikaptura Longinusa Podbipięty”.

Patryk Adamczyk zajął 3 miejsce. Walki pucharowe ładne, wygrywane pewnie.

Z Kacprem Frydrichem z Sokolika Krosno 12/4 z Pawłem Kolczykiem z Gryfu Mielec 12/6, Trudna walka z Pawłem Cnotalskim z Zerwikaptura Kraków 10/9. Walka o srebrny medal z Karolem Noganowiczem z Kolejarza Wrocław 12/5 tym razem dla Karola. Gratulujemy wspaniałego wyniku. W turnieju brał również udział Maciej Marcol który zajął 25 miejsce.


15 maja 2014 r.

Młodzi szczypiorniści Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu zakończyli sezon na szóstym miejscu w lidze chłopców Śląskiego Związku Piłki Ręcznej.

Nasi reprezentanci rywalizowali z rówieśnikami z Zabrza, Zawiercia, Chorzowa, Ustronia, Rudy Śląskiej i Sosnowca. Wyróżnieniem dla naszego zespołu jest fakt, że czwartym strzelcem całej ligi został Krzysztof Mazurkiewicz, który 61 razy pokonywał bramkarzy przeciwników.

Drużyna w grudniu uczestniczyła w silnie obsadzonym turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Kielce, w którym zajęła 9. miejsce. Rywalizacja była bardzo zacięta a mecze rozstrzygały się w samych końcówkach. W grupie nasza drużyna rywalizowała z KSZO Ostrowiec (15: 18), Vive Targi Kielce II (14:16) oraz pierwszym zespołem Vive Targi Kielce (13:19). W meczu o dziewiąta lokatę nasz zespół pokonał Lidera Radom 14:10. Za najlepszego zawodnika naszego zespołu, zdaniem trenerów, został uznany Szymon Skiba. Również w tym turnieju bardzo dobrą skutecznością popisał się Krzysztof Mazurkiewicz, który został drugim strzelcem zawodów. Rywalizację przegrał z zawodnikiem z Kielc, który zdobyło o jedną bramkę więcej.

Skład zespołu:

1. Kalyta Mateusz - bramkarz
2. Maliniecki Bartłomiej
3. Świętek Adrian
4. Sklarek Franciszek
5. Krzyszpin Jakub
6. Moczek Dawid
7. Pietryszyn Michał
8. Skiba Szymon – kapitan zespołu
9. Mazurkiewicz Krzysztof
11. Wiatrek Marcel
12. Lora Jakub – zastępca kapitana, bramkarz
13. Kaczmarek Kamil
14. Kadłubek Karol - bramkarz
15. Turowski Marcin
16. Peliński Daniel

Cały zespół dziękuje Dyrekcji MDK nr 1 oraz Rodzicom chłopców za pomoc w organizacji całego sezonu.


11 maja 2014 r.

VII Memoriał Jerzego Janikowskiego Ogólnopolski Turniej Dziewcząt i Chłopców w Szpadzie Katowice – 2014r

W dniu 11.05. 2014.w Katowicach odbył się VII Memoriał J.Janikowskiego i zarazem Ogólnopolski Turniej Dziewcząt i Chłopców w szpadzie. Tym razem z turnieju przyjeżdżamy z medalami złotymi, zdobytymi przez Patryka Adamczyka i Michała Kuczkowskiego.

Patryk od samego początku turnieju pokazał swoją dobrą formę w tym dniu . Po walkach grupowych uplasował się na pierwszym miejscu .Walki pucharowe o ósemkę miał bardzo trudną z Ivo Chlebiejem z Piasta Gliwice godna finału wygrana 12 - 7. Potem w półfinale wygrana 12 – 9 z Robertem Buśko z Sokolni Chorzów i walka finałowa 12 – 5 z Kamilem Huwerem z Radlina .

Tego dnia wspaniałych wrażeń nie koniec o godz 13 00 . Na sale wszedł nikomu nie znany Michał Kuczkowski z MDK Bytom, który skromnie powoli zaczął walczyć. Walki były różne, pełne emocji dla trenera i rodziców . Michał z walki na walkę był bardziej waleczny i pewny siebie. Po walkach grupowych był rozstawiony na pierwszym miejscu. W walkach pucharowych o ósemkę wygrał z Adrianem Burdek z SKS Grass – Hopper Kalwaria 8 - 7, półfinałową z Jakubem Stadeckim z SPKS J.Węcławice 8 - 5. Walkę finałową z Patrykiem Czciborem z GKS Allez Gliwice 8 – 4. W turnieju brali również udział Maciej Marcol który uplasował się na 27 miejscu, Szymon Paluch na 42 miejscu oraz Julia Rychlik 29 miejsce

Gratulujemy i oczekujemy dalszych wspaniałych walk i wyników .

Zbigniew Wasiołka


25 marca 2014 r.

Z przyjemnością informujemy, iż w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Labirynt wyobraźni - Kosmos” 2014,

organizowanym przez Zespół Szkół w Dąbrowie Górniczej, kwalifikacje do wystawy pokonkursowej otrzymali Tomek i Basia Herisz z pracowni Pod Sztrychem. To ogromne wyróżnienie, ponieważ w konkursie brało udział 3520 prac plastycznych dzieci i młodzieży z Polski, Rosji, Rumunii, Chin, Kazachstanu, Ukrainy, Białorusi, Indii, Francji oraz Litwy.


24 marca 2014 r.

Na XVI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Ludzie ludziom zgotowali ten los" im. Augusta Kowalczyka

prace Agnieszki Kogut i Basi Herisz zdobyły kwalifikacje do wystawy.


25 marca 2014 r.

Z przyjemnością informujemy, iż w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Świat w oczach najmłodszych - podróż moich marzeń"

pod patronatem Burmistrza Nałęczowa NAGRODĘ otrzymała Nicola Słowik, a Monika Szrek - kwalifikację do wystawy, obie z pracowni Oli Herisz "POD SZTRYCHEM". Na konkurs napłynęło około 2600 prac plastycznych dzieci z całej Polski. Gratulujemy wielkiego sukcesu małym artystkom.


25 marca 2014 r.

Nagrody w wojewódzkim konkursie plastyczno-fotograficznym "Biblioteka i książka w obiektywie".

W wojewódzkim konkursie plastyczno-fotograficznym "Biblioteka i książka w obiektywie" uczestniczka Pracowni Pod Sztrychem Karina Rytlewska zdobyła I miejsce w kategorii gimnazjum za pracę "Kocham czytać, a Kamila Nowak otrzymała wyróżnienie. Prace można oglądać w Bibliotece Miejskiej w Bytomiu.

Gratulacje !!!


25 marca 2014 r.

Nasze wychowanki z pracowni Oli Herisz znowu wśród najlepszych w Polsce.

Na XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Juliana Tuwima" w Lublinie Karina Rytlewska zdobyła NAGRODĘ za pracę "Ptasie Radio" a Kamila Nowak wyróżnienie za pracę "Idzie Grześ przez wieś".

Gratulacje !!!


6 marca 2014 r.

Smok Obibok

Uczestnicy z pracowni Oli Herisz "Pod Sztrychem" znowu wśród najlepszych w Polsce.
Arek Kampfer zdobył nagrodę na ogólnopolskim konkursie Smok Obibok i jego przyjaciele w Lubinie, a praca Karoliny Wróbel zdobyła wyróżnienie.

Gratulacje


1 marca 2014 r.

Mały Chopinoskop

1 marca w Warszawie w Muzeum Fryderyka Chopina w dniu obchodów 204 rocznicy jego urodzin otwarto wystawę Mały Chopinoskop. Są na niej prezentowane prace dziecięce i młodzieżowe z całej Polski wyłonione w drodze konkursu organizowanego przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina.

Wśród laureatów znaleźli się nasi wychowankowie Basia i Tomek Herisz. Gratulacje!

Wystawę można oglądać do końca sierpnia


21 lutego 2014 r.


17 lutego 2014 r.

To, że talenty przychodzą do MDK, jest już wiadome

Oto jeden z nich - Tomek

Swój remix zgłosił do konkursu i prosimy Was o głosy.

Polub "Sing Forward" Reac 7 na http://singforwardwi.com/

Posłuchać można również na: http://www.youtube.com/watch?v=I_5JsOhVy8s


13 lutego 2014 r.

Basia Herisz laureatką konkursu ogólnopolskiego - gratulujemy!!!


13 lutego 2014 r.

Kamila Nowak laureatką konkursu ogólnopolskiego - gratulujemy!!!


21 stycznia 2014 r.

Ponad 1200 prac plastycznychy z całej Polski na Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Anioły są takie..." w Lubinie

Na Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Anioły są takie..." w Lubinie nagrodzono pracę Basi Herisz i wyróżniono batik Wiktorii Piaseckiej z pracowni Pod Sztrychem


21 stycznia 2014 r.

Plastycy z pracowni Pod sztrychem Oli Herisz znowu wśród najlepszych w Polsce!

Gratulujemy Kamili Nowak i Agacie Wiercioch za zdobycie III miejsc a Basi Herisz wyróżnienia specjalnego.


21 stycznia 2014 r.

Kolejny sukces w tym semestrze uczestników pracowni Pod sztrychem na konkursie na szczeblu ogólnopolskim!

Gratulacje! Na XXII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Witaj Gwiazdko Złota.." w Tychach nagrodę zdobyła Monika Szrek

Wyróżnienia zdobyli: Barbara Herisz, Kamila Nowak i Tomek Herisz


9 stycznia 2014 r.

Kolejny sukces zespołu "ZAŁOGA" w konkursie na szczeblu wojewódzkim

Gratulujemy!!!


9 stycznia 2014 r.

Kolejne sukcesy wychowanka pracowni Pana Ronalda Tuczykonta

Gratulujemy!!!


2 stycznia 2014 r.

VIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Z CHLUBNYCH KART I MIEJSC PAMIĘCI NARODOWEJ"

Pracownia POD SZTRYCHEM wśród najlepszych!

W tegorocznej VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Z CHLUBNYCH KART I MIEJSC PAMIĘCI NARODOWEJ" organizowanego przez MDK nr 1 w Tychach nagrody zdobyły Agata Wiercioch i Barbara Herisz.

Nadesłano 415 prac na konkurs, a nagrodzono tylko 16,

Aleksandra Hantszel i Tomasz Herisz uzyskali wyróżnienia w postaci kwalifikacji do wystawy.

Gratulujemy !


2 stycznia 2014 r.

XIV Ogólnopolski Konkurs Plastycznym "JA I KRÓL MACIUŚ I"

W XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "JA I KRÓL MACIUŚ I" dzieci pod kierunkiem Oli Herisz zdobyły Nagrodę

- Wiktoria Piasecka

oraz wyróżnienie - Paweł Przybyłek.

Gratulacje!


2 stycznia 2014 r.

XI KONKURS PLASTYCZNY "WOJSKO W OCZACH DZIECKA"2013

W XI KONKURSIE PLASTYCZNYM "WOJSKO W OCZACH DZIECKA" 4 chłopców z pracowni "POD SZTRYCHEM' pod kierunkiem Oli Herisz otrzymało nagrody i TYTUŁ LAUREATA:

Kewin Kwaśny
Dawid Szmit
Oliwer Jakubowski
i Tomasz Herisz.

Tematem tegorocznej edycji było "Wojsko na poligonie".

GRATULUJEMY!!!


2 stycznia 2014 r.

IX Międzynarodowe Biennale Współczesnej Tkaniny Artystycznej SILEZIANY 2013

W IX Międzynarodowym Biennale Współczesnej Tkaniny Artystycznej SILEZIANY 2013 uczestnicy pracowni plastycznej "Pod Sztrychem" zdobyli nagrody za swoje wspaniałe batiki.

Nicola Słowik zdobyła ZŁOTY MEDAL

Hania Czubak zdobyła BRĄZOWY MEDAL

a Kewin Kwaśny Wyróżnienie

GRATULUJEMY!!!


30 grudnia 2013 r.

Podsumowanie ogólnopolskiego konkursu "Aniołowo"

30 grudnia w Starochorzowskim Domu Kultury w Chorzowie odbyło się podsumowanie ogólnopolskiego konkursu "Aniołowo". Na konkurs nadesłano ponad 2000 prac, uczestniczka pracowni Aleksandry Herisz - Magdalena Kowalska zdobyła I miejsce. Uczestnicy pracowni Pod Sztrychem zdobyli jeszcze 2 wyróżnienia.

Gratulacje!!!


18 grudnia 2013 r.

Wyróżnienie Polskiego Związku Filatelistów dla naszego MDK nr 1 oraz jego Dyrektora


16 grudnia 2013 r.

„Akademia Aquafresh”

Akademia Przedszkolaka przystąpiła do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej dla przedszkolaków „Akademia Aquafresh” W ramach Programu, uczyliśmy się dbania o higienę jamy ustnej. Program realizowany był we wszystkich grupach wiekowych. Swoim zasięgiem obejmie aż 500 000 dzieci. „Akademia Aquafresh” stawia sobie za cel nauczenie jak największej grupy dzieci zasad higieny jamy ustnej poprzez zabawę ale i regularne zajęcia praktyczne. Patronat Honorowy nad tegoroczną edycją „Akademii Aquafresh” objęli: Instytut Matki i Dziecka oraz Polskie Towarzystwo Lekarskie. Dzięki aktywnemu uczestnictwu w zajęciach nasze przedszkolaki otrzymały dyplom za aktywny udział w programie.


4 grudnia 2013 r.

Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bytomiu bierze udział w projekcie etwinningu.

eTwinning to łączenie i współpraca szkół w Europie za pośrednictwem mediów elektronicznych i promowanie szkolenia nauczycieli. Jest to edukacyjny program Unii Europejskiej, który promuje wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w szkołach europejskich. Uczniowie i nauczyciele wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami. Współdziałają, wymieniają się informacjami i materiałami do nauki. eTwinning poszerza zakres pedagogicznych możliwości oferowanych uczniom i nauczycielom, motywuje do nauki i otwarcia na Europę. Katarzyna Gałęziowska oraz Katarzyna Malec z MDK nr 1 realizują projekt „Me and my teddy Bear”.

Zajrzyjcie na blog naszych instruktorek http://meandmyteddybear.wordpress.com/ Zapraszamy.


29 listopada 2013 r.

Napisali o nas28 listopada 2013 r.

Wyróżnienie dla Dyrektora Ireneusza Herisza

Z wielką radością informujemy o nadaniu Panu Ireneuszowi Heriszowi - Dyrektorowi Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu, Krzyża Rycerskiego Orderu Zasługi Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich

Gratulujemy!!!


25 listopada 2013 r.

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA - II MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Nicola Rosik z Akademii Przedszkolaka zdobyła II miejsce w Szkolno - Przedszkolnym Konkursie Plastycznym "BYTOM - NAJMILSZE MIASTO W POLSCE"

GRATULUJEMY!


4 listopada 2013 r.

I nagroda dla zespołu ZAŁOGA z MDK nr 1 w Bytomiu.

Komisja IV Festiwalu Pieśni Sakralnej w składzie:
Przewodniczący – Bogdan Wieczorek, proboszcz parafii św. Augustyna w Lipinach, organista oraz członkowie komisji – Barbara Żuchwicka-Michnik, aktorka Teatru Rozrywki w Chorzowie, współpracująca z zespołami wokalnymi; Joanna Oniśk, animator kultury, instruktor śpiewu, w kategorii zespół przyznała I nagrodę zespołowi ZAŁOGA z MDK nr 1 w Bytomiu.

Do konkursu zgłosiły swój udział ośrodki kultury, parafie i osoby prywatne z: Bierunia, Czerwionki- Leszczyny, Bytomia, Będzina, Łazisk Górnych, Rudy Śląskiej, Sosnowca, Zabrza, Siemianowice Śląskich, Katowic, Świętochłowic.

W sumie zaprezentowało się 260 uczestników.

Koncert laureatów z wręczeniem nagród odbędzie się 24.11.2013 o godz. 18.00 w Kościele przy Parafii św. Augustyna w Świętochłowicach-Lipinach.

Gratulujemy zwycięzcom!


4 listopada 2013 r.

Dyplom dla Matyldy Wieczorek za zajęcie II miejsca w VI Jesienym Festiwalu Piosenki "Polska Złota Jesień"

Gratulujemy!!!


29 października 2013 r.

Nasz zespół HAPPY CREW wygrał “Aranżatora”.

W tym roku gwiazdą był Stanisław Soyka.


26 października 2013 r.

Turniej szermierczy "O Puchar Prezesa Związku Górnośląskiego " Patryk Adamczyk zajął drugie miejsce

Gratulujemy!!!


Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bytomiu. Wszelkie prawa zastrzeżone | code&design: SAMIOZ&piotrb