Z OSTATNIEJ CHWILI
18.09.2017, 15:16 *** ***25.09 Zajęcia z języka angielskiego z p. Aleksandrą Szcześniak są ODWOŁANE
<p>To jest promocyjny film flash. Twoja przeglądarka nie obsługuje osadzonych filmów.</p>
O nas
Imprezy stałe
Dyrektor
Kontakt
Aktualności
Archiwum
Przyjaciele
PROJEKT
"Do zródel Wisły"


Stronę odwiedzono

razy.
AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

Akademia Przedszkolaka to zajęcia prowadzone dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Spotkania odbywają się w kameralnej około 12 osobowej grupie dzieci.

Zapraszamy "Małych Ludzi" do wspólnej zabawy połączonej z nauką - proponujemy różnorodną tematykę zajęć: (zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe, nauka piosenek i wierszyków, zabawy fabularyzowane, gry i zabawy ogólnorozwojowe, zabawy integracyjne, zabawy z chustą animacyjną, przygotowanie do rozpoczęcia nauki czytania i pisania, zabawy matematyczne…, itp)

Przedszkolaki podzielone są na grupy wiekowe

Grupa dzieci 3-4 letnich

Dla dziecka 3-4 letniego moment pójścia do przedszkola to istotny przełom, który odbija się na jego dalszym życiu. Gdy ten kilkulatek adaptuje się do roli przedszkolaka dobrze było by, aby tak poważna zmiana w jego życiu dokonywała się w sposób łagodny i wynikała z reguł i potrzeb natury. Dlatego też ważne jest by moment przekroczenia progu dom-przedszkole przebiegał najłagodniej w atmosferze bezpieczeństwa i otworzenia na potrzeby dziecka. Głównym celem zajęć w tej grupie jest stworzenie dzieciom warunków do łatwej adaptacji w przedszkolu, zaspokojenie poczucia ich bezpieczeństwa podczas pierwszego kontaktu z przedszkolem.

Grupa dzieci 4 - 5 letnich

Oprócz zabaw plastycznych, muzycznych, ruchowych proponuję również zajęcia dydaktyczne, przygotowujące do rozpoczęcia nauki czytania i pisania (rozwijanie słuchu fonematycznego, analiza i synteza wyrazów, wyodrębnianie głosek, kreślenie szlaczków literopodobnych…), szereg zabaw matematycznych, przyrodniczych, logopedycznych, itp.

Prowadząca: mgr Katarzyna Malec - ukończone studia licencjackie na kierunku pedagogika wieku dziecięcego z logopedią oraz studia magisterskie na kierunku wczesnoszkolna edukacja zintegrowana. Nauczyciel dyplomowany, 14 letni staż pracy z dziećmi.

Zajęcia odbywają się w sali nr 14 w następujące dni:

Pani Katarzyna Malec

Poniedziałek------
Wtorek-----
Środa15.30 - 17.55
Czwartek13.30 - 18.10
Piątek-----
Sobota-----


Pani Katarzyna Janicka:


Poniedziałek13.30 - 17.45
Wtorek15.30 - 17.45
Środa15.30 - 17.45
Czwartek13.30 - 17.45
Piątek-----
Sobota-----


Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bytomiu. Wszelkie prawa zastrzeżone | code&design: SAMIOZ&piotrb