Z OSTATNIEJ CHWILI
4.04.2018, 14:55 ***ZAJĘCIA MODELARSKIE ***Z powodu choroby nauczyciela ZAJĘCIA MODELARSKIE z p. Piotrem Barańskim zostają ODWOŁANE do końca roku szkolnego.
***ZAJĘCIA TANECZNE Z powodu choroby nauczyciela p. Marzeny Dubanowicz zajęcia taneczne w dniach od 21.05 do 25.05. br. SĄ ODWOŁANE
***ZAJĘCIA PLASTYCZNE Zajęcia plastyczne z p. Elizą Flaszewską w dniach od 23.05 do 25.05. br. SĄ ODWOŁANE
<p>To jest promocyjny film flash. Twoja przeglądarka nie obsługuje osadzonych filmów.</p>
O nas
Imprezy stałe
Dyrektor
Kontakt
Aktualności
Archiwum
Przyjaciele
PROJEKT
"Do zródel Wisły"
PROJEKT
"Śladami wyobraźni"


Stronę odwiedzono

razy.
Dział Sztuk Wizualnych - Pracownia rysunku i malarstwa

RYSUNEK I MALARSTWO – Zajęcia dla młodzieży rozwijające umiejętności warsztatowe w zakresie rysunku i malarstwa. Zajęcia adresowane są do uczestników zaawansowanych jak i początkujących na drodze wizualizacji własnego świata. W trakcie zajęć uczestnik poznaje problemy rysunku i malarstwa realistycznego perspektywy, światłocienia, waloru, koloru, kompozycji. Zapoznaje się z technikami rysunkowymi i malarskimi.
Uczestnik wybierający się do gimnazjum lub liceum ma możliwość przygotowania teczki z pracami na sprawdzian umiejętności. Osoby ubiegające się o przyjęcie na wyższe uczelnie plastyczne mogą rozwinąć swoje umiejętności i również przygotować prace do teczki.

Stanisław Usień - absolwent PWSSP w Poznaniu. Wieloletni nauczyciel rysunku i malarstwa w Pałacu Młodzieży w Katowicach i MDK nr 1 w Bytomiu. Zawodowo zajmuje sie grafiką wydawniczą i aranżacją przestrzeni.

Zajęcia odbywają się w sali nr 25 (II piętro):Poniedziałek------
Wtorek------
Środa15.00 - 18.00 - Fotografia s.27
Czwartek15.00 - 18.00 - Rysunek s. 25
Piątek15.00 - 18.00 - Malarstwo s.25
Sobota------


Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bytomiu. Wszelkie prawa zastrzeżone | code&design: SAMIOZ&piotrb